O NÁS

Jsme organizace sdružující odborníky a zároveň i milovníky, kteří se intenzivně zajímají o výživu, pohyb a osobní rozvoj, zatímco se snažíme přinášet nový pohled na vzdělávání ve zdravém životním stylu.
LifeEducation jsme založili na začátku roku 2020 s hlavním cílem podporovat lidi ve zdravém, udržitelném a aktivním životním stylu.
V rámci naší činnosti vytváříme a organizujeme vzdělávací akce pro širokou veřejnost a předáváme lidem znalosti i zkušenosti, které jim mají pomoci, stát se tou nejlepší verzí sebe sama a zvládat efektivně reagovat na rychle se měnící požadavky současné doby.NÁŠ TÝM

Ing. Ladislav Žatečka

Láďa je odborník v oblasti personalizované výživy, aktivní sportovec a trenér, který má slabost pro dobré jídlo. 

Vystudoval obor výživy na ČZU, během svého studia načerpal mnoho zkušeností ve svém oboru v Německu, Izraeli, Belgii i dalších zemích a také osobně přednášel například na mezinárodní konferenci ve Švédsku. 

V současnosti vede společnost LifeTest zaměřující se na personalizovanou výživu s pomocí genetické analýzy a své znalosti v této oblasti zároveň rozvíjí v rámci doktorského studia. 

Mgr. Michal Štohanzl, Ph.D.

Michal má za sebou čtrnáct let trenérské praxe v oblasti kondičního a běžeckého tréninku u rekreačních i výkonnostních sportovců a klubů.

Studoval na Fakultě tělesné výchovy a sportu UK, kde dokončil doktorát z kinantropologie se zaměřením na fyziologii zátěže, tvorbu a aplikaci kondičních programů. 

Je autorem několika článků v zahraničních i českých odborných časopisech, má za sebou aktivní účast na zahraničních konferencích a seminářích v Amsterdamu, Stuttgartu, Manchesteru a v současnosti působí jako odborný asistent na Katedře tělesné výchovy ČZU. 

Bc. Tereza Žatečková

Tereza je věčný snílek a rozhodla se realizovat své sny neustálou prací na sobě. V životě vyzkoušela řadu směrů i oborů. Proto moc dobře ví, jak těžké je najít tu správnou cestu a jak je důležité nebát se dělat chyby, které nás nejvíc posouvají.

Osobním rozvojem, vzděláváním a lektorstvím se zabývá více jak pět let a ztotožňuje se s názorem, že nejdůležitější je pomoci lidem, aby sami v sobě nalezli to, co vlastně hledají. 

V současnosti studuje poradenství v odborném vzdělávání na Institutu vzdělávání a poradenství ČZU, kde se zaměřuje na poradenskou psychologii, vzdělávání dospělých a kariérní poradenství. 

Kontaktujte nás

LifeEducation, s.r.o.
Zbraslavská 12/11, Praha - Malá Chuchle, 159 00

Telefonní číslo
+420 739 278 264

E-mail
info@lifeeducation.cz