O NÁS

Jsme organizace sdružující odborníky a zároveň i milovníky, kteří se intenzivně zajímají o výživu, pohyb a osobní rozvoj, zatímco se snažíme přinášet nový pohled na vzdělávání ve zdravém životním stylu.
LifeEducation jsme založili na začátku roku 2020 s hlavním cílem podporovat lidi ve zdravém, udržitelném a aktivním životním stylu.
V rámci naší činnosti vytváříme a organizujeme vzdělávací akce pro širokou veřejnost a předáváme lidem znalosti i zkušenosti, které jim mají pomoci, stát se tou nejlepší verzí sebe sama a zvládat efektivně reagovat na rychle se měnící požadavky současné doby.NÁŠ TÝM

Ing. Ladislav Žatečka

Láďa je odborník v oblasti personalizované výživy, aktivní sportovec a trenér, který má slabost pro dobré jídlo. 

Vystudoval obor výživy na ČZU, během svého studia načerpal mnoho zkušeností ve svém oboru v Německu, Izraeli, Belgii i dalších zemích a také osobně přednášel například na mezinárodní konferenci ve Švédsku. 

V současnosti vede společnost LifeTest zaměřující se na personalizovanou výživu s pomocí genetické analýzy a své znalosti v této oblasti zároveň rozvíjí v rámci doktorského studia. 

Ing. Monika Sabolová, Ph.D.

Monika v průběhu studia postupně zjišťovala, že výživa člověka je velice komplexní obor a nesmírně složitý i jednoduchý zároveň. Svůj komplexní pohled na výživu rozvíjela v průběhu studia veřejného zdravotnictví na 3. lékařské fakultě UK, kvality potravin na ČZU a chemie a analýzy potravin na VŠCHT. ¨

Jelikož si je vědoma, že poznání v oblasti výživy postupuje mílovými kroky, proto se aktivně účastní českých i zahraničních konferencí a seminářů věnovaných výživě v Berlíně, Dublinu a Soluni. 

Publikuje články v zahraničních i českých odborných časopisech a je členkou Společnosti pro výživu. Své znalosti a zkušenosti se snaží předávat i svým studentům na ČZU, kde pracuje jako odborný asistent.


Kontaktujte nás

LifeEducation, s.r.o.
Zbraslavská 12/11, Praha - Malá Chuchle, 159 00

E-mail
info@lifeeducation.cz